Chtěla bych Vám poděkovat za péči v DS MYŠKA. Honzíkovi se u Vás velmi líbilo a vždy chodil domů spokojený. Ráno se těšil na tety a do dětské skupiny chodil velmi rád. Mně osobně se líbil osobní přístup všech "tet" a vstřícnost. Dětskou skupinu navštěvovalo málo dětí, což si myslím, že v tak útlém věku ocení všichni rodiče. Bohužel jsme museli dát Honzíka do jiné dětské skupiny kvůli otevírací doby. To bylo asi jediné mínus DS MYŠKA. Kdyby byla dětská skupina otevřená od 6:30, tak by tam chodil Honzík do dneška.

Přeji celému kolektivu dětské skupiny i rodičům spokojenost 😊

Honzík zdraví všechny tety 😀

Jesličky Myška jsou pro naší rodinu úplná spása. Před několika lety jsme se na ně mohli spolehnout se skvělou péči pro naši prvorozenou dceru a když jsme potřebovali vyřešit hlídaní i pro druhou, nehledali jsme jinou volbu. Obě naše děti byly naprosto spokojené, naučily se být v kolektivu, měly každodenní individuální přístup a naučily se spoustu věčí od používaní příboru po písničky.

S tetami byla vždy skvělá domluva, braly ohledy na potřeby každého dítěte a vždy se mu snažily přizpůsobit. Velmi nás také podpořily v trénování bez plínek i na odpolední spaní - tak jsme vše zvládli rychleji :).

Přechod našich dětí do školky byl naprosto bez problémů a ještě jednou moc děkujeme, že jste nám tak pomohly a opravdu moc děkujeme za obě děti :)

hezký den,

rodiče od Anetky a Zuzanky

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o pár řádků z období kdy naše dcera navštěvovala rok a půl DS Myška.

Do školky chodila ráda, kde se lecčemu naučila a kde především pobývala v dětském kolektivu pod vedením několika paní učitelek, které si oblíbila. Komunikace nás rodičů a školkou byla skvělá. Přijměte touto cestou naše poděkování za Vámi vykonanou práci s dětmi a přejeme vaší dětské skupině spoustu spokojených rodičů jako jsme byli my.

rodiče od Emičky

Dceři bylo 1,5 roku, když začala chodit do Myšky. Měli jsme obavy, jak to zvládne, ale hned první den proběhl v pohodě a bez stresu. V malém kolektivu dětí si velmi rychle zvykla. Ráno jsme nikdy nešli s pláčem, dcera se vždy moc těšila na děti i tety. Díky opravdu pestrému programu se dcera naučila spoustu písniček, říkanek, tanečků a cviků. Pravidelně domů pyšně nosila také svá výtvarná díla. Osamostatnila se v oblékání i při jídle. Tety mají k dětem individuální a laskavý přístup. Na všem jsme se vždy domluvili. Používali jsme látkové plenky a i v tomto nám vždy tety vyšly vstříc. S Myškou jsme byli velice spokojeni.

rodiče od Adélky

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat, za úžasný přístup “tetiček”. Syn navštěvoval školku od dvou let a skoro pokaždé, co jsme jej vyzvedávali, plakal, že ještě nechce domů. Už od začátku se do školky těšil a neměl vůbec problém s půl denním a později i celodenním pobytem. Za celou dobu jsme neměli ani jeden problém. Tetám ve školce patří mé velké díky, protože bez jejich užásného přístupu, bych návrat do práce snášela velmi těžce. Věděla jsem, že má zajištěnou péči, učení se novým věcem, ale i pochopení, objetí a pohlazení. DS Myška, byla nejlepší volba, jakou jsme pro našeho tehdy dvouletého syna zvolili. Ještě jednou za vše moc děkujeme.
S pozdravem

rodiče od Patrička